Yönetim Sistemlerimiz

Bilgi ve İletişim Teknolojilerinin özünde müşteri memnuniyeti odaklı olan kalite politikamız, aşağıdaki ana başlıklardan oluşmaktadır.

TSE – Türk Standartlarına Uygunluk Belgesi
TSE Belgesi; Türk Standardı bulunan konularda, İmalatta Yeterlilik Belgesi almaya hak kazanmış firmaların söz konusu ürünlerinin ilgili Türk Standardına uygunluğunu belirten ve akdedilen sözleşme ile TSE markasını kullanma hakkı veren, üretici firma adına düzenlenen belgedir.

ISO 9001: 2008 

Şirketimiz 5 yılı aşkın süredir ISO 9001 kalite yönetim belgesine sahiptir. Uluslararası kalite sistem standardına uygun bir kalite yönetim sistemi kurmuştur.Etkin bir organizasyona sahibiz.

ISO 27001

İşletmemiz İş Sürekli 5 yılı aşkın süredir ISO 27001 kalite yönetim belgesine sahiptir. Uluslararası kalite sistem standardına uygun bir kalite yönetim sistemi kurmuştur.Etkin bir organizasyona sahibiz.

ISO/IEC 20000 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetimi

Yazılım geliştirme, yazılım entegrasyonu ve sistem entegrasyonunu kapsamaktadır

ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi

Bir kuruluşa yönelik potansiyel tehditleri ve gerçekleşmeleri durumunda bu tehditlerin iş operasyonlarına etkilerini tanımlayan ve kuruluşun ana paydaşlarının çıkarlarını, itibarını, marka ve değer yaratma faaliyetlerini korumaya yönelik bir müdahale kapasitesine sahip olacak kurumsal bir direnç inşa etmenin ana çerçevesini oluşturan bütünsel yönetim sistemidir.

Kalite Anlayışımız:

  1. Varolan İmajını Devam Ettirerek,
  2. Uluslar arası Standartlarda Kaliteli Ürünler Sunarak,
  3. Deneyimli, Dinamik ve Çalışkan Personeli ile Hizmet Vererek,
  4. Yasal ve diğer şartları yerine getirerek,
  5. Kurumsallaşmış Yapısı ile Hiçbir İşi Yarım Bırakmayarak,
Kamu Bilişim Yetki Belgesi
ibm servis