Yazıcı mı bozuldu ?

 

yazıcı tamiri ankara

Yazıcı tamiri servisi olarak deneyimli uzman ekiplerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Yazıcım çalışmıyor, yazıcım kağıda silik çıkartıyor, yazıcı kurulumu ve benzeri sorunlar ile karşılaşmanız durumunda Ankara’da ikamet eden tüm işletme müşterilerimize ücretsiz keşif hizmeti vermekteyiz.

Fotokopi makinesi ve  Yazıcı makineleri hayatımızın her alanında bizlerle beraber olan ve işimize çok yarayan teknolojik cihazlardan sadece birkaçıdır. Gündelik hayatta bu kadar sık olarak kullanılan makinaların periyodik bakımlarını stabil olarak yapılması gerekir. Bu cihazların bakımları düzenli olarak yapılmazsa bu durumda ileride daha büyük sorunlar meydana gelebilir.

Hızlıca Onarıyoruz!

Yazıcı ile alkali çıkan sorunlar ve kurulumlar ile alakalı yerinde yada teknik atolyemizde uzman kadromuz aracılıyla yazıcı tamirini uygun fiyata hızlıca  gerçekleştiriyoruz.

Wi-fi yazıcı arızası, veya port yazıcı arızası konusunda ekiplerimiz ile hem tamirini hemde siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yazıcı bakımlarının uygun bütçede sunmaktayız. Yazıcı Tamiri servisi  cihazlarınızın var olan tüm sorunlarını kalıcı bir şekilde çözmekte ve aynı zamanda da diğer parçaların bakımlarını da yapmaktadır.

 

Hemen Bizi Arayın!

Hemen bizi arayın yazıcınıza yerinde müdahale ederek probleminizi hızlıca çözelim.

Nesil Bilişim Teknolojileri
0312 911 46 40
0850 532 08 96