LexMark

LexMark

Lexmark, 1991 yılında IBM’in yazıcı bölümünden ayrılarak kurulan ve dünya çapında yazıcı ile görüntüleme çözümleri sunan bir liderdir. Şirket hem kurumsal hem de bireysel müşterilere yönelik geniş bir ürün yelpazesi ile dikkat çeker. Lexmark’ın ürün portföyü, yüksek kaliteli mono ve renkli lazer yazıcılar, çok fonksiyonlu cihazlar, nokta vuruşlu yazıcılar ve çeşitli tüketim ürünlerini kapsar. Yenilikçi teknolojiler ve kullanıcı dostu tasarımlar ile öne çıkan Lexmark, aynı zamanda çevre dostu uygulamalarıyla da bilinmektedir.

Enerji verimliliği ve sürdürülebilirlik konusunda güçlü bir taahhüt sergileyen şirket, geri dönüşümlü malzemeler kullanarak çevresel etkilerini minimize etmeye çalışır. Müşteri memnuniyetine odaklanarak geniş servis ağı ve destek hizmetleri sunan Lexmark, yüksek performanslı ve güvenilir baskı çözümleri ile sektörde önemli bir yere sahiptir.

 

 • Şirket altyapısına kolay ve sorunsuz bir şekilde dahil olan Lexmark çözümleriyle para ve zaman tasarrufu.
  •    İsteyen personelin bulunduğu yerden kontrollü bir şekilde çıktı alabilmesi.
  •    Smart-Supply ile yazıcıların tonersiz, kartuşsuz kalmasının engellenmesiyle operasyonda süreklilik.
  •    Markvision Enterprise yazılımı sayesinde yüzlerce, binlerce cihazın takip ve kontrolünün sağlanması.

Ürünlerimiz

 1. Mono Lazer Yazıcılar ve Çok Fonksiyonlu Yazıcılar

Lexmark’ın mono lazer yazıcıları, yüksek hızda ve kalitede siyah-beyaz baskı sunar. Dayanıklı yapıları ve düşük işletme maliyetleri ile küçükten büyüğe her türlü işletme için idealdir. Çok fonksiyonlu mono lazer yazıcılar ise yazdırma, kopyalama, tarama ve faks gibi birden fazla işlemi tek bir cihazda toplar, böylece ofis verimliliğini artırır.

●Zaman Kazandıran Özellikler: Güvenilir ve kullanımı kolay çok fonksiyonlu (MFP) yazıcılar, kullanıcılara önemli avantajlar sunar. Masaüstüyle mükemmel uyum içinde çalışarak, yüksek kaliteli lazer baskı, kopyalama ve tarama; ayrıca e-postaya tarama, bilgisayarsız kopyalama ve yüksek çıkış hızları sağlar.

●Mükemmel Uyum: Birden fazla cihaza olan ihtiyacınızı ortadan kaldırabilirsiniz. İşinize uygun üç temel işlevi elinizin altında toplayan bu çok amaçlı çözümler, estetik ve işlevselliği bir arada sunar.

●Daha İlk Günden Kullanıcı Dostu: İş süreçlerinizi kolay kurulum, akıllı kullanım ve kullanışlı önden yükleme sarf malzemeleri ile basitleştirin. Ayrıca, kullanıcı dostu bakım özellikleri ve erişilebilirlik seçenekleri sayesinde cihazlarınızı ilk günden itibaren rahatça kullanabilirsiniz.

●Daha Kolay Olamazdı: Yüksek hızlarda görevleri tamamlayacak ve tek bir cihazda çeşitli işlevlerin keyfini çıkaracaksınız. Kullanımı son derece basit olan bu makineler, kurulum ve yönetim süreçlerini kolaylaştırarak iş verimliliğinizi artırır.

 

 1. Renkli Lazer Yazıcılar ve Çok Fonksiyonlu Yazıcılar

Lexmark renkli lazer yazıcılar, canlı ve net renkli baskılar sağlar. İşletmelerin pazarlama materyallerini ve diğer renkli dökümanlarını profesyonel kalitede üretmesine olanak tanır. Çok fonksiyonlu renkli lazer yazıcılar, geniş bir renk yelpazesi ve üstün baskı kalitesi sunarken aynı zamanda çoklu işlevlerle donatılmıştır.

●Hızlı, Profesyonel ve Bütçeye Duyarlı
Son derece kompakt, ağa bağlanmaya hazır ve küçük-orta büyüklükteki çalışma grupları için pek çok faydaya sahip. Yüksek hızda siyah beyaz ve renkli yazdırmanın, kağıt tasarrufu sağlayan önlü arkalı yazdırmanın ve çevreye ve bütçeye faydalı çok yüksek verimli toner kartuşlarının verimlilik avantajlarından faydalanın.

●Yanı Başınızdaki Konfor
Gerçekten masaüstü dostu olan bir renkli yazıcıyla işinizde büyük bir etki yaratın. Küçük, çekici tasarımı ve sessiz çalışmasıyla Lexmark renkli lazer yazıcılar, masaüstünüzde veya çalışma grubunuzda çok yararlı olacaktır.

●Paradan Tasarruf Edin, Dünyayı Kurtarın
Lexmark sarf malzemeleri, çevrenin korunmasına da yardımcı olur. Lexmark Yüksek Verimli Toner Kartuşlarını kullanmak, yazıcınızın ömrü boyunca kullandığınız kartuş sayısını azaltarak kaynak tasarrufu sağlar.

 

 1. Renkli Yazıcılar

Lexmark renkli yazıcılar, evden ofise kadar her türlü kullanım için idealdir. Kullanıcı dostu arayüzleri ve yüksek çözünürlükte baskı kapasiteleri ile bilinirler. Bu yazıcılar, fotoğraf baskısından grafik tasarıma kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir.

 

●Lexmark Renk Uzmanlığına Güvenin
Çalışmalar, renklerin marka tanınırlığını ve okuyucu sürekliliğini ciddi oranda artırabildiğini göstermektedir. Lexmark Renkli Yazıcılar canlı renklerle en ince ayrıntıları öne çıkarır ve Lexmark ColorSaver teknolojisiyle renk maliyetlerini kontrol altında tutmanıza yardımcı olur.

●Profesyonel Renk Eşleştirme
Lexmark Named Color Replacement ve PANTONE kalibrasyonu renklerinizi doğru biçimde eşleştirerek tutarlı bir marka imajı geliştirmenizi kolaylaştırır.

●Ödün Vermeden Muhteşem Renkler
Yüksek kaliteli PANTONE kalibrasyonlu renkler, her baskınızın daha etkili olmasını sağlar ve Lexmark Yüksek Verimli Toner Kartuşları düşük maliyetlerle yazdırmayı sürdürür. İşte çok çalışan ofisler için akıllı bir kombinasyon.

 

 1. Mono Lazer Yazıcılar

●Kusursuz Ofis Ortağı
Ağa bağlanmaya hazır olarak ve yerleşik önlü arkalı yazdırma özelliğiyle gelir; üstelik kompakt, kullanımı kolay, son derece sessizdir ve hızlı yazdırma işlemlerinizi gerçekleştirebilir. İş yükünüz çok mu fazla? İsteğe bağlı kâğıt çekmecesiyle giriş kapasitenizi arttırabilirsiniz.

●Kolay Kurulum, Çalıştırma ve Bakım
Zahmetsiz yazdırma için olağanüstü derecede basit bir çözüm. Belgelere daha az ve işinize değer katmaya daha çok zaman ayırmanızı sağlar.

●Kalite ve Verimliliğin Birleşimi
Keskin lazer metinle profesyonel belgelerden yararlanın. Çoğu önde gelen işletim sistemini ve yazıcı dilini destekleyerek belgelerinizin (büyük dosyaların bile) hızla ve güvenilir şekilde yazdırılmasını sağlar.

●Kalite ve Verimliliğin Birleşimi
Keskin lazer metinle profesyonel belgelerden yararlanın. Çoğu önde gelen işletim sistemini ve yazıcı dilini destekleyerek belgelerinizin (büyük dosyaların bile) hızla ve güvenilir şekilde yazdırılmasını sağlar.

●Siyah Beyaz Yazdırın, Yeşil Düşünün
Kâğıt ve enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olan anında ısıtıcı ve Eko Mod gibi ekolojik bilinçle geliştirilmiş özelliklerle tasarlanmıştır. Lexmark Kartuş Toplama Programı aracılığıyla boş kartuşlarınızı ücretsiz olarak geri dönüştürün. Sorumlu bir şekilde yazdırma herkese fayda sağlar: İşletmenize, bütçenize ve çevreye!

●Performansı En Üst Düzeye Çıkaran Yenilikçi Toner
İlk yazdırmadan son yazdırmaya kadar tutarlı görüntü kalitesi sağlayan Lexmark Unison™ Tonerle daha iyi sistem performansı elde edin.

 

 1. Nokta Vuruşlu Yazıcılar

Lexmark’ın nokta vuruşlu yazıcıları, sağlam ve güvenilir performanslarıyla dikkat çeker. Özellikle fatura, makbuz ve diğer sürekli form baskıları için idealdir. Düşük bakım gereksinimleri ve uzun ömürlü şeritleri ile ekonomik bir baskı çözümü sunar.

 

 1. Tüketim Ürünleri

Lexmark, yazıcılarının performansını artıran geniş bir tüketim ürünleri yelpazesi sunar. Orijinal toner kartuşları, şeritler ve diğer sarf malzemeleri, yüksek verimlilik ve mükemmel baskı kalitesi sağlar. Lexmark’ın tüketim ürünleri, yazıcıların ömrünü uzatırken maliyetleri de düşürür.

 

Hazırlayan-Yazan: Furkan SAVAŞÇI

LexMark

Fiyat Alın

Ürün hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için bulunmak için [email protected] mail göndererek talepte bulunabilirsiniz.