LABRİS MADEN VE MAKİNA SANAYİ AŞ.

Labris, 1995 yılında temsilci firma olarak Ankara’da kurulmuştur. Şu anda dünyanın birçok ülkesinde kendi konusunda lider olan firmaların temsilciliğini ve distribütörlüğünü yapmaktadır. Labris, faaliyet konularını, makine çeşitliliğini hızla arttırarak günümüzde Türkiye’nin öncü firmalarından birisi haline gelmiştir. Labris olarak hedefimiz, müşterilerimizin sorunlarını ve ihtiyaçlarını yerinde tespit ederek, ihtiyaçlarına yönelik kaliteli ürünler sunarak, satış öncesi ve sonrası en iyi hizmeti vermek, sorunlarını en kısa zamanda ekonomik olarak çözmektir.

BONOMİ GRUP – EB REBOSIO

BONOMI Grup ve EB REBOSIO, 90 yılı aşkın süredir enerji nakil hatları, demiryolu elektrifikasyon sistemleri ve elektromekanik sektöründe en mükemmel çözümleri sağlamaktadır. Sektörlerinde lider EB Rebosio ve Bonomi Eugenio firmalarının 2002 yılında birleşmesi, her iki firmayı da birbirlerini ürün olarak tamamlayarak sektörde en önemli ve güçlü tedarikçi konumuna getirmiştir. Günümüzde Bonomi Grubu, Avrupa enerji hatları ve demiryolu elektrifikasyonu parçaları konusunda en nitelikli tasarımcılar, üreticiler ve tedarikçiler arasındadır.

ÖZ ANADOLU KİMYA SAN.TIC. A.Ş.

Özanadolu Group’un ilk girişimi Öz Anadolu Kimya markasıyla emprime baskı atölyeleri için elek baskı boyaları ve kimyasalları (screen printing dyes and chemicals) üretimidir. Yönetim kurulu başkanımınız Adem Bülbül tarafından 1989 yılında Zeytinburnu’nda küçük bir imalat atölyesinde başlatılan bu girişim 4 yıl gibi kısa bir süre içinde, Göngören’deki 2500 m2’lik yeni binasına taşındı. Gün geçtikçe kalitesini ve ürün gamını artıran Öz Anadolu Kimya markası müşterilerinin ihtiyaç duyduğu ragle, emülsiyon, palet yapıştırıcıları, slikon sprey, kalıp çerçevesi, kalıp ipeği, transfer kağıdı ve benzeri ürünleri de sunmaya başladı. Gün geçtikçe müşteri sayısı artan ve İstanbul dışındaki emprimecilerden de talep gören Öz Anadolu Kimya 1996 yılında Kimya İzmir’de ve Adana’da şubeler açtı.

EDELKRONE TÜRKİYE

Edelkrone firması sinema sektörü için geliştirdiği inovatif kamera aksesuarları ile dünyada adını duyurmuş ve yenilikçi çözümler konusunda sektöre önderlik etmekte olan bir Ankara şirketidir. Kurucusu Kadir Köymen’in evinin garajında 2008 yılında tek bir ürünle başlattığı firma bugün 100 kişilik global kadrosu ile tasarımdan üretime pazarlamadan dağıtıma tüm operasyonlarını kendi bünyesinde gerçekleştiren ve 20’yi aşkın öncü ürünü ile hızla büyümekte olan bir firmadır.

ÜZÜMCÜ TIBBI CİHAZ  SANAYİ A.Ş.

Temelleri 1969 da atılan Üzümcü, 40 yılı aşan yolculuğunda değişimin hep bir adım önünde olmayı sadece Türkiyede değil tüm dünyada da insan sağlığına tıbbi cihaz ve gaz sistemleri üretimi ve kurulumu ile katkı sağlamayı hedef edinmiştir. Uluslararası standartlara uyarak sürekli gelişme zemininde yapmayı hedefleyen Üzümcü, Türkiye de yakaladığı başarıyı dünyanın birçok ülkesinde elde etme yolunda mesafe kaydetmiştir.

Üzümcü 5 Kıtada 83 Ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

BEST OİL PETROLCÜLÜK A.Ş.

 1968 yılında temeli atılan ve bugüne kadar çoğalarak büyüyen Kaleli Şirketler Grubu, her biriminde daima ileriyi düşünerek çağın gerektirdiği her şekilde kendini geliştirmiş ve yenilemiştir.
Bütün faaliyet alanlarında aldığı ödüller ve başarılarla, güvenilir, dürüst, güler yüzlü, çözüm odaklı hizmetleriyle ve dinamik kadrosuyla, akaryakıt sektöründe Anadolu’dan yükselen bir başarı öyküsü oluşturmuştur.
14.12.2004 tarihinde Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından, dünya devi şirketler arasında  Türkiye geneline yayılan bayi ağı ile halen yeni hizmet binasında faaliyetlerine devam etmektedir.

KONVEKTA KLİMA İSTANBUL

Wir sind ein starker und stabiler Systempartner der Nutzfahrzeugbranche. Wir entwickeln Klimalösungen und -Standards für Menschen in anspruchsvollen Arbeitsumgebungen, sowie Kühlsysteme für temperaturgeführte Transporte.
Des Weiteren steht Konvekta für den Einsatz von nachhaltigen Technologien und umweltfreundlichen Materialien sowie ein großes soziales Engagement.

AKSAN KARDAN SANAYİ LTD. ŞTI.

Aksan Kardan, 1971 yılında zirai şaft ve aşırı yük emniyet kavramaları ile üretimine başlamıştır. 40 seneye yaklaşan üretim hayatı boyunca konusunda yurt içinde kalitesi ve ürün çeşitliliği ile lider firma olma özelliğini kazanmıştır. Yurtdışında da 4 kıtada 40’ı aşkın ülke’ye ihracat gerçekleştirmekte olan firmamız,

Dünya’da konusunda söz sahibi firmalar arasında yer almaktadır. 2005 yılında ağır iş makinelerinde kullanılan, aks şaftları ve millerinin Ar-Ge ve üretim çalışmalarına başlanmıştır. Bu konuda hızla yol alınmış, konusunda söz sahibi firmaların tedarikçisi olunmuştur.

ÜÇSA AMBALAJ A.Ş.  KARAMAN

Temellerinin 1996 yılında atıldığı Üçsa Ambalaj,kurulduğu günden bugüne, esnek ambalaj sanayinde fark yaratmak ve çözüm ortaklarına en iyi kaliteyi sunmak amacıyla çalışmaktadır. 40.000 m² açık, 25.000 m² kapalı alanda 230 çalışan ile üretim gerçekleştiren Üçsa Ambalaj, Karaman Organize Sanayi Bölgesi’nde yer almakta, bölgenin sunduğu tüm ayrıcalıklardan faydalanmaktadır.

Üçsa Ambalaj, günümüzde Kuzey Afrika, Ortadoğu, Avrupa , Amerika ve Türki Cumhuriyetlere ihracat gerçekleştirmektedir.

NEVA PRESTİJ  İNŞAAT LTD.ŞTI

1980 yılında kurucusu Yüksel ÖZTÜRK tarafından yapı sektöründeki imalatlarına başlayan Neva Prestij Yapı, günümüze kadar 5000’e yakın konutun yanısıra toplu konut inşaatları, alt yapı projeleri, akaryakıt istasyonu ve dinlenme tesisleri, otel inşaatı gibi tecrübeleri ile inşaat sektöründeki yenilikleri takip ederek öncü firma olma yolunda çalışmalarına Ankara’da devam etmektedir.

Amaç olarak üst segment konutları uygun fiyata müşterilerine sunarak içerisine yaşam, eğlence, alışveriş, spor alanları olan projeleri hayata geçirmektedir.

HACETTEPE  BEYTEPE KYK YURDU


Üniversitemizin birimleri, Sıhhıye ve Beytepe olmak üzere 2 ana yerleşkede eğitim ve öğretim faaliyetlerine devam etmektedir. Ana yerleşkelerden Ankara şehir merkezinde olan Sıhhiye Yerleşkesi 210.238 m2’lik, Beytepe Yerleşkesi ise 5.877.628 m2’lik alan üzerinde kurulmuştur.

Hacettepe Üniversitesi (06800) Beytepe-ANKARA

SOFRA  GRUP  YEMEKÇİLİK MERSİN

1987’de kurulan Sofra Grup , Dünya lideri Compass Group Plc.’nin şirketidir.

İş Merkezleri, fabrikalar, eğitim kurumları ve sağlık kurumlarına toplu yemek ve destek hizmetleri veren ve sektöründe lider konumunu sürdüren Sofra Grup; her gün kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri için kendisine güvenen yüzbinlerce kişiye yemek hazırlıyor, içeceklerini sunuyor, konuk ağırlama hizmetleri sağlıyor. Giderek çok daha fazla müşteri, tesislerinin korunması, temizlenmesi, rutin teknik bakımlarının yapılması, resepsiyon ve ofis hizmetlerini yürütmesi konusunda Sofra’ya güveniyor.

AYKİMSAN KİMYA SANAYİ LTD.ŞTİ AYDIN

İşinizi geliştirmek ve hayatınızı kolaylaştırmak için çözüm ortağınızdır. Müşterilerimizin iş ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmek ve ekonomi sağlamak misyonumuzdur. Hizmet başarımızda gerçek ölçütümüz size sağladığımız ekipmanların yanı sıra, müşterilerimizin sorunlarını çözme ve onların isteklerini yerine getirme becerimizdir.

Odak noktamız yaşamı kolaylaştıracak her türlü ürünü ve çözümü geliştirmek, ürünlerin özellikleri hakkında uzmanlaşmak ve hizmet devamlılığını sağlamaktır

Chemonics International Gaziantep

We make development work. In more than 70 countries around the globe, our network of approximately 5,000 local specialists delivers results. Because with decades of experience operating in the most complex social and political environments in the world, we know how to quickly mobilize resources, seamlessly adapt to change and strategically apply lessons learned across thousands of

projects.

FİDES GÜVENLİK

Fides Teknoloji ve Güvenlik Sistemleri, Otomasyon, Elektronik Güvenlik ve Teknolojik Sistemler konularında faaliyet göstermeyi amaç edinerek 1994 yılında kurulmuştur. Gelişen teknolojiyle ve büyüyen pazarla birlikte Fides; ürün ve hizmet yelpazesini gün geçtikçe geliştirmiş, farklı ihtiyaçlara gereken en iyi çözümleri sunarak, müşterilerine “doğru sistemleri” sunma ilkesinden vazgeçmemiştir. Fides, Ankara Merkez ve İstanbul ofislerinde müşterilerine hizmet vermektedir.