Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik sistemleri günümüz dünyasında önemli bir mesele halini aldı. İşletmeleriniz de, yaşam alanlarında  ve diğer halka açık konumlarda güvenlik problemlerini caydırmak yada  güvenlik durumunda işlenen suçları izleyebilmek için görüntülü video  sistemlere ihtiyaç duyuluyor. Bu sistemi oluşturan en önemli parça güvenlik kamerası olarak adlandırılıyor.

güvenlik kamerası beyaz

Dış Cephe Güvenlik Kamerası

Dış ortamda kullanılacak kameraların muhafazalı olmasına özen gösterilmelidir. Bu sebeple genellikle dış ortamda IP koruma sınıflarından birine IP65, IP66 dahil olan muhafazalı bir güvenlik kamerası kullanılmaktadır. Güvenlik Kameraları TozSu, Darbe ve belirli bir sıcaklık ve soğukluğa dayanıklı olmalıdır.

güvenlik kamera siyah

İç Cephe Güvenlik Kamerası

Güvenlik kamerası satın alırken sistemin nasıl çalıştığını araştırıp doğru bir sistem almak isteriz. Güvenlik kamerası izleme programı kurarak cep telefonundan dünyanın her tarafından ücretsiz bir şekilde istediğim an izleyebilir ve yetkilendirme dahilinde bir başkasıyla görüntüleri paylaşabiliriz. 

7/24 En iyi Servis Hizmeti

Ücretsiz keşif hizmetimizden sizde yararlanın!  Bizi arayın randevu alın teknik personellerimiz işyerinize veya evinize gelip kamera adetlerini birlikte karar verip akabinde sizi teklif mektubu gönderelim. (Ankara)

Ücretsiz keşif için hemen arayın!
NESİL BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş 

0312 911 46 40
0850 532 08 96
satis@nesilteknoloji.com