İş Yeri Kamera Sistemi

Güvenlik Kamera Sistemleri

İş yerinizdeki çalışan personellerinizin elemanlarınızın siz iş yerinde yok iken nasıl çalıştığını işe giriş çıkış saatlerini kamera sistemine uzaktan akıllı android ios cep telefonunuzdan tabletler’den ve bilgisayarlarınızdan 7/24 hem canlı hem geriye dönük kayıtları sesli ve görüntülü bir biçimde izleme imkanını sunabilmektedir.

İş Yeri Kamera Sistemi

İş yeri Kamera Sistemi, kamera sisteminin kurulacağı iş yerleri, ofisler, fabrikalarda güvenlik ihtiyacı duyulan giriş çıkış noktalarında, çalışanları takip etmek amaçlı kontrol noktaları belirlenerek kullanılacak kameraların sayısı ve kameraların görüntü çözünürlüğü belirlenir. Kablo tesisatı için kayıt cihazının yeri belirlendikten sonra kayıt cihazından kameralara çekilecek kablolar ofisin, iş yerinin, fabrikanın tesisatına en uygun ve en güvenli şekilde çekilir. Aynı şekilde  ortama en uygun şekilde kayıt cihazından kameralara enerji gönderilir.

kamera sistemi kurulumu ankara

Kayıt cihazının içerisine takılan hdd kapasitesi ne göre de kayıt süresi belirlenir. Arzu edilen süreye göre hdd boyutu belirlenir ve kayıt cihazına takılır. Kameraların gece görüş özelliği sayesinde karanlıkta bile gayet net görüntü ve kayıt alınabilmektedir. İş yeri kamera sistemi uzaktan izleme yapabilmek için kayıt cihazına internet erişimi verilmesiyle akıllı cep telefonları, bilgisayarlar, tabletlerden istediğiniz yerden istediğiniz zaman hem canlı anı izleme hem geriye dönük geçmiş kayıtları izleme imkanı vardır. İş yerinizin, ofisinizin veya fabrikanızın güvende olduğunu hissetmek günümüz dünyasında bir zorunluluk haline gelmiştir.