Bilgi Güvenliği

Günümüzde bilginin önemi inkâr edilememektedir. Bunlar müşteri bilgisi, ticari uzmanlık konularına ilişkin bilgiler ya da sadece genel olarak çalışan bilgileri olabilir. Kötü niyetli yazılım korsanları ve diğer veri madencileri sistemlerde yer alan kusurlardan faydalanmanın yollarını sürekli araştırmakta ve mümkün olduğu kadar fazla hassas bilgiye sahip olmayı amaçlamaktadırlar.

Nesil Bilişim Teknolojileri Tic. A.Ş. Bilgi Güvenliği hizmetleri, kurumlara kendi sistemlerinde, prosedürlerinde ve bilgi güvenliğine ilişkin güvenlik politikalarında bulunan zayıf noktaları tespit etme imkânını vermektedir.

Bilgi Güvenliği

Danışmanlarımız, güvenlik açıklarının nerede oluştuğunu anlayabilmek için bilgi toplama, sızma (penetration) testi ve otomatik olmayan testlerin yanı sıra diğer benzeri işlemlerden oluşan etkili bir metodolojiyi takip etmektedirler.

Güvenlik açıklarının yerleri tespit edildikten sonra, danışmanlarımız bu açıkların kapatılması ve herhangi bir potansiyel tehlikenin önüne geçilebilmesi için size açıklayıcı bir yol haritası sunarak rehberlik ederler. Güvenli bilgi, aynı zamanda müşterilerinizin size duydukları güveni de güvence altına alır. Bilgi güvenliğinin güçlendirilmesi sadece o bilgiyi değil, bütün kurumunuzu olumlu yönde etkiler.

TEKLİF İÇİN HEMEN ARAYIN!
0312 911 46 40
0212 975 00 97
satis@nesilteknoloji.com

KVKK Danışmanlığı Kapsamında tamamlanan projelere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.


https://www.nesilteknoloji.com/wp-content/uploads/2020/12/Tamamlanan-Projeler.pdf

Daha farklı bilgiler için: https://www.nesilteknoloji.com/