bebek kamera sistemleri

Bebek Bakıcı Kamera Sistemleri

Bebek Güvenlik Kamera Sistemi

Bebek bakıcı kamera sistemi, evinizi ve en değerli varlığınız olan bebeğinizi her an her yerden cep telefonunuzdan bilgisayarlarınızdan tabletlerinizden istediğiniz her zaman istediğiniz yerden  bebek bakıcı kamera sistemine bağlanarak bebeğinizin durumunu, bakıcısının bebeğinize nasıl davrandığını, bebek ile ilgilenmesi  gibi sorunları gözlemleyip kötü durumları ortadan kaldırabilirsiniz. Bebek bakıcısının girip çıktığı odaları, bebeğin bulunduğu odaları, yerleri ve kullanılacak kamera sayıları belirlenir.  Kayıt cihazının kurulacağı yer belirlenir  ve kameralardan kayıt cihazına gidecek kabloların evin görünümüne en uygun ve en güvenli şekilde yapılır.

Kayıt cihazından kameralara enerji dağılımı yapılır ve uzak izleme için modeminizden kayıt cihazına internet kablosu çekilir. Kayıt hafızası cihaza takılan hdd ye bağlıdır hdd hafızası kadar kayıt bulundurur. Bu süre isteğe bağlıdır. Bebek bakıcı kamera sisteminde uzak izleme yapabilmek için kayıt cihazına İnternet vermek yeterlidir, İnternet olduğu zaman akıllı cep telefonları, bilgisayarlar, tabletlerden istediğiniz zaman istediğiniz yerden hem canlı anı izleme hem geriye dönük geçmiş kayıtları izleme ve yedek alma imkanı sistemde mevcuttur. Bebek bakıcı kamera sistemi bağlantılar sağlandığı taktirde ses gönderimi de yapılabilir.

Bebek bakıcı kamera sistemi bir ev kamera sistemidir. Günümüz teknolojileri ile kablosuz kamera sistemi de kurulabilmektedir. Bu sistemle yine telefonla veya bilgisayarla uzaktan izleme yapılabilmektedir.

Başarı Hikayeleri

  • Maliyet Bakanlığı – Vergi Denetim CCTV Projesi
  • Kara Kuvvetleri  – Alarm Sistemi Projesi
  • Teaş Genel Müdürlüğü – CCTV Projesi
  • Nero Savunma Sanayi – Sistem odası
  • Eryaman Hastanesi – CCTV Projesi

Yetenekler

CCTV Sistemleri
Ağ Teknolojileri
Yazılım Geliştirme
Siber Güvenlik

İletişim

Email:
uygar@nesilteknoloji.com

Skype:
uygaryasinaydin

Telefon:
+90 (312) 911 46 40